Tema

Webinar : Lær å lage din egen hjemmeside

Webinar : Lær å lage din egen hjemmeside

09:00 (First.Floor, Barbudalen) Kontorhospitering hos First.Floor

09:00 (First.Floor, Barbudalen) Kontorhospitering hos First.Floor

13:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Digital Fabrication at Makerspace Norway

13:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Digital Fabrication at Makerspace Norway

11:00 (Eureka, Arendal): Facebook Workshop

11:00 (Eureka, Arendal): Facebook Workshop

09:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør)- Fra idè til marked

09:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør)- Fra idè til marked

09:00 (Innovasjon Norge, Grimstad): Internasjonal Rundebordskonferanse

09:00 (Innovasjon Norge, Grimstad): Internasjonal Rundebordskonferanse

08:00 (Arendal- Sam Eyde VGS): «Ringer av vann – Sjømat for fremtiden» del 1 og 2

08:00 (Arendal- Sam Eyde VGS): «Ringer av vann – Sjømat for fremtiden» del 1 og 2

08:30 (Eureka, Arendal): Fremtidens arbeidskraft som kilde til innovasjon

08:30 (Eureka, Arendal): Fremtidens arbeidskraft som kilde til innovasjon

09:00 (Innovasjon Norge, Grimstad) – IPR veiledning

09:00 (Innovasjon Norge, Grimstad) – IPR veiledning

09:00 (Bygland skule, Setesdal) Økonomi og karrierevalg – Initiativ og satsing i Setesdal

09:00 (Bygland skule, Setesdal) Økonomi og karrierevalg – Initiativ og satsing i Setesdal

09:00 (Clarion Hotel Tyholmen, Arendal) Out of office friday

09:00 (Clarion Hotel Tyholmen, Arendal) Out of office friday

09:00 Ungdomsprosjektet v/Setesdal Regionråd – Studietur til Handelshøyskolen BI Oslo

09:00 Ungdomsprosjektet v/Setesdal Regionråd – Studietur til Handelshøyskolen BI Oslo

08:30 (Sam Eyde, Arendal): Næringslivsdagen

08:30 (Sam Eyde, Arendal): Næringslivsdagen

09:00  (Kristiansand Katedralskole Gimle) Sjef i eget Liv!

09:00 (Kristiansand Katedralskole Gimle) Sjef i eget Liv!

09:00 (TENKInnovasjonsLAB, Tvedestrand): Hvordan forteller du om virksomheten din?

09:00 (TENKInnovasjonsLAB, Tvedestrand): Hvordan forteller du om virksomheten din?

10:00 (Eureka, Arendal)- Patent og varemerkebekyttelse

10:00 (Eureka, Arendal)- Patent og varemerkebekyttelse

09:00 (Sørlandsporten Næringhage, Risør): Drop-in-kontor, nysgjerrig på samlokalisering?

09:00 (Sørlandsporten Næringhage, Risør): Drop-in-kontor, nysgjerrig på samlokalisering?

17:30 (Bankloftet i DNB gården, Kristiansand): Grønn forretningsidekonkurranse – top 10 finale

17:30 (Bankloftet i DNB gården, Kristiansand): Grønn forretningsidekonkurranse – top 10 finale

14:00  (Innoventi, Arendal): Visjoner​ ​som​ ​får​ ​bærekraft​ ​til​ ​å​ ​skje

14:00 (Innoventi, Arendal): Visjoner​ ​som​ ​får​ ​bærekraft​ ​til​ ​å​ ​skje

16:00 (Bankgården, Arendal): Gründerparty i Hvelvet Vinbar

16:00 (Bankgården, Arendal): Gründerparty i Hvelvet Vinbar

09:00 (Sam Eyde VGS, Arendal): Syretest av forretningsideer for ungdomsbedrifter i Aust-Agder

09:00 (Sam Eyde VGS, Arendal): Syretest av forretningsideer for ungdomsbedrifter i Aust-Agder

10:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Makerspace Norway

10:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Makerspace Norway

17:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør) Gründerskap og muligheter for blå vekst

17:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør) Gründerskap og muligheter for blå vekst

18:00 (Bookkeeper, Arendal): Bli med i skyen!

18:00 (Bookkeeper, Arendal): Bli med i skyen!

10.11-12.11 (Hotel Norge, Kristiansand): Skaperhelga

10.11-12.11 (Hotel Norge, Kristiansand): Skaperhelga

14:30 (Bluebox, UiA Grimstad): Åpning av Gründeruka Agder 2017

14:30 (Bluebox, UiA Grimstad): Åpning av Gründeruka Agder 2017

18:00 (EVA-senter, Kristiansand): Praktisk økonomi og budsjettering Del 1 og 2

18:00 (EVA-senter, Kristiansand): Praktisk økonomi og budsjettering Del 1 og 2

18:00 (Eureka, Arendal): 12 nøkler til suksess på nett

18:00 (Eureka, Arendal): 12 nøkler til suksess på nett

18:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør): Jusskurs for gründere, del 1 og 2.

18:00 (Sørlandsporten Næringshage, Risør): Jusskurs for gründere, del 1 og 2.

18:00 (Torvgata 7, Arendal sentrum): Hub-session med Levende Lokaler

18:00 (Torvgata 7, Arendal sentrum): Hub-session med Levende Lokaler

18:00 (Revsnes Hotel, Byglandsfjord): Bedriftsøkonomi og regnskap del 1 og 2

18:00 (Revsnes Hotel, Byglandsfjord): Bedriftsøkonomi og regnskap del 1 og 2

18:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Makerspace Norway

18:00 (Makerspace, Kristiansand): Intro to Makerspace Norway

09:00 (KKG, Kristiansand): Syretest av forretningsideer for ungdomsbedrifter i Vest-Agder

09:00 (KKG, Kristiansand): Syretest av forretningsideer for ungdomsbedrifter i Vest-Agder

13:00 (Tordenskjoldsgate 9, Kristiansand): Kick off Akselrator for kvinnelige gründere

13:00 (Tordenskjoldsgate 9, Kristiansand): Kick off Akselrator for kvinnelige gründere

19:00 (UiA, Grimstad): After Work: Etablering

19:00 (UiA, Grimstad): After Work: Etablering

18:00 (Batfish, Arendal): Creative Startup – Speed Date

18:00 (Batfish, Arendal): Creative Startup – Speed Date

16:00 (Coworx, Kristiansand): Gründerukas ‘grande finale’

16:00 (Coworx, Kristiansand): Gründerukas ‘grande finale’

20:00 (Charlie’s bar, Kristiansand) Gründerpub

20:00 (Charlie’s bar, Kristiansand) Gründerpub

19:30 (CoWorx, Kristiansand): Gründerkveld

19:30 (CoWorx, Kristiansand): Gründerkveld

17:00 (Sorenskrivergården, Grimstad): Introduksjonskurs Smart-Start

17:00 (Sorenskrivergården, Grimstad): Introduksjonskurs Smart-Start

18:00 (Kaffihjørnet, Handelsparken i Lyngdal) Gründertreff Lister

18:00 (Kaffihjørnet, Handelsparken i Lyngdal) Gründertreff Lister

18:00 (Østsia, Kristiansand): EsCREATE-room

18:00 (Østsia, Kristiansand): EsCREATE-room

18:00 (Eureka, Arendal): Kunsten å ta vare på kunden

18:00 (Eureka, Arendal): Kunsten å ta vare på kunden

19:00 (Torvgata 7, Arendal): Gründerkveld

19:00 (Torvgata 7, Arendal): Gründerkveld

Pin It on Pinterest